Home › Jak zaplanować przestrzeń nad schodami?

Jak zaplanować przestrzeń nad schodami?

Udekorowanie swojego mieszkania oznacza sporo pracy. Zanim rozpoczniemy planowanie prawdopodobnie nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele czeka na nas problemów do rozwiązania. Przestrzeń w własnym m wymaga przemyślanego zaaranżowania. Nie obejdzie się bez lustrowanie portali o urządzaniu wnętrz oraz kartkowanie najnowszych gazet. Czasami skupiamy się w pierwszej kolejności na najważniejszych pomieszczeniach.

Z czasem jednak nadchodzi pora również na mniej istotne składniki wystroju domu. Przykładem może być ściana znajdująca się nad schodami. Dobrze odpowiednio o nią zadbać, bo każdy z mieszkańców będzie mijać ją co najmniej kilka razy każdego dnia. Interesującym pomysłem na zagospodarowanie tej na pozór bezużytecznej przestrzeni jest stworzenie swojego rodzaju ściany wspomnień.

Aby wcielić w życie ten plan, potrzebne będą rodzinne zdjęcia.

Dobrze wydrukować je w różnych wymiarach i oprawić w ramki o spójnej kolorystyce. Każde wejście po schodach będzie wywoływać ciekawe wspomnienia.W wielu domach brakuje odpowiedniego miejsca, aby eksponować rodzinne fotografie. Dobrym pomysłem na urządzenie przestrzeni nad schodami jest umieszczenie na niej dostosowanej do miejsca fototapety. Świetnie będą prezentować się te fototapety, na których można zobaczyć głębia. Przestrzeń nad schodami optycznie ulegnie zwiększeniu. Oryginalny wygląd można uzyskać, wybierając fototapetę ze...

schodami.

Otrzymasz iluzję, jakby z twoich schodów można było wyjść na francuską dróżkę czy malowniczą parkową ścieżkę. Jeśli wolisz mniej ekstrawaganckie sposoby dekoracji, weź pod uwagę praktyczne oświetlenie na ścianie nad schodami. Mogą ładnie wyglądać, a jednocześnie dbać o bezpieczeństwo domowników..
Spójrz na to: tani aparat usg

<< Poprzedni
Następny >>