Home › Problem z klawiszami? - poradnik

Problem z klawiszami? - poradnik


knapp
Technologie komputerowe gnają tak prędko, że nieraz trudno zdążyć za goniącymi trendami, które pojawiają się na rynku niemalże każdego dnia. Najświeższe rozwiązania użytkowane w budowie notebooków i nowoczesny design sprawia, że coraz to więcej osób z zapałem wymienia swój stary sprzęt na innowacyjny.

Nieraz niemniej jednak taka wymiana nie ma najmniejszego sensu, bo poza współczesnym wyglądem parametry notebooka niczym się od siebie nie różnią, a za kolejny model trzeba słono zapłacić. Co zrobić zatem, aby odnowić stary laptop i nadać mu znacznie bardziej nowomodnego wyglądu? Drobny lifting laptopa widoczny gołym okiem w żadnym wypadku nie musi być drogi. Można na przykład wymienić klawisze do laptopa. Możliwości takiej wymiany jest co najmniej parę. W ostatnim czasie rozległą popularnością cieszą się świecące klawiatury.

Jest to nie tylko ciekawy gadżet, który nadaje charakteru maszynie, ale także nadzwyczaj obszerne udogodnienie w trakcie pracy nocnej.

Niektóre komputery mają podświetlane klawiatury już od początku, ale nie wszystkie, w następstwie tego należałoby się w taką wyekwipować. Poza świecącą klawiaturą można kupić pojedyncze fluorescencyjne klawisze do laptopa, które dodadzą kosmicznego wyglądu urządzeniu. Klawisze można nabyć w pakiecie na całą klawiaturę bądź też na sztuki w sklepach stacjonarnych i internetowych ze ekwipunkiem oraz akcesoriami do komputerów. Świecąca klawiatura wyróżni nawet w największym stopniu starego laptopa, to naturalnie dzięki czemu nie będzie trzeba wymieniać przyzwoicie działającego urządzenia na nowszych model. To idealne rozwiązanie dla tych, jacy cenią sobie nowoczesność, ale oszczędność..


<< Poprzedni
Następny >>